Archive for Гавронський Вадим

ІІІ етап Всеукраїнських унівських олімпіад з астрономії та фізики

Відповідно до наказу Департаменту освіти й науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 грудня 2018 року №683 «Про проведення III (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» 25 січня та 2 лютого 2019 року будуть проведені III етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії та фізики відповідно. Всю інформацію щодо  перебігу олімпіад учасники, члени оргкомітету, журі, громадськість можуть отримати у розділі “Олімпіади” головного меню та за посиланнями, які додаються:

Сертифікати вчителів

Шановні вчителі фізики!

16 квітня 2018 року у Голосіївському районі був проведений майстер-клас “Реалізація компетентнісного підходу до вивчення фізики в основній та старшій школі”. Організаторами було обіцяно надати сертифікати учителям, які брали участь у цьому заході. Повідомляємо, що сертифікати вже довгий час зберігаються в Інституті післядипломної педагогічної освіти у Гавронського В.В. Ви маєте можливість їх отримати будь-яким зручним для вас способом (особисто, через колег тощо) попередньо узгодив з ним це питання.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.

Щодо закінчення курсів

Шановні курсисти!

Багато хто з вас вже виконав індивідуальний план роботи на курсах і готовий отримати свідоцтво про проходження курсів. Всі свідоцтва та довідки перших двох потоків знаходяться у вашого куратора. Проте, за нашою домовленістю, ми зустрічаємось на III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії. Олімпіади відбудуться 2 лютого та 25 січня 2019 року відповідно. Олімпіади – чудова нагода зустрітися разом і організовано розв’язати усі питання, які пов’язані з завершенням курсів. Учителі, які до цього часу встигнуть виконати індивідуальний план мають принести на олімпіаду (більше…)