Archive for Гавронський Вадим

Щодо завершення курсів

Шановні курсисти!

Для багатьох з вас добігають кінця курси підвищення кваліфікації учителів фізики та астрономії у 2017-18 навчальному році. Нагадуємо порядок отримання свідоцтв та довідок з додаткових предметів:

  1. Кожний курсист має виконати індивідуальний план роботи на курсах. Виконання плану підтверджується наявністю направлень на фахову частину, на вибіркові модулі з усіма підписами викладачів та випускною роботою. Заміна одного модуля за вибором на сертифікат узгоджується з куратором.
  2. Випускна робота має бути записана на CD у відповідності до вимог та  разом з титульною сторінкою подана куратору. Перевірте наявність вашого підпису щодо дозволу на використання повного тексту, або фрагментів роботи під час формування інформаційно- методичного фахового середовища педагогів м. Києва із зазначенням імені автора.
  3. Подати до звіту документи та отримати свідоцтво (довідку) про завершення курсів можна в один із зазначених днів: 16, 20, 21, 27, 28, 30 березня 2018 року з 14:00 до 15:00 або з 17:00 до 18:00 години. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями! У датах можуть бути зміни. Обов’язково перед виїздом зателефонуйте куратору й повідомте про свій візит.

Дякуємо за співпрацю та розуміння.

Олімпіада з фізики

Добіг кінця ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Попереду ретельний аналіз результатів, складності завдань, організації тощо. Проте, вже зараз хочемо висловити велику подяку:

  • Рудею Д.Ю, директору Київської інженерної гімназії; Салівону Г.І, директору Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Т. Шевченка; педагогічним колективам навчальних закладів; учителям міста, які входили до складу оргкомітету й створили комфортні умови перебігу змагань, роботи журі, вкрай оперативно й доброзичливо вирішували організаційні питання тощо;
  •  Анісімову І.О, декану факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктору фізико-математичних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України, голові журі; Макарцю М.В., декану фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктору фізико-математичних наук, професору кафедри теоретичної фізики, заступнику голови журі; викладачам, аспірантам, студентам відповідних факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка; учителям фізики провідних навчальних закладів м. Києва, які брали участь у складі журі й під час виснажливої роботи (підведення підсумків олімпіади завершилось о 12 год. ночі) та ретельної перевірки 854 робіт учнів м. Києва та УФМЛ КНУ визначили переможців інтелектуальних змагань;
  • й головне!, учасникам олімпіади за їх любов до предмету, добрі знання, уміння й навички, які вони продемонстрували під час виконання завдань; їх учителям та батькам за допомогу.

Отже, за результатами олімпіади рішенням журі та оргкомітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики до наказу про нагородження учасників рекомендований наступний розподіл дипломів І-ІІІ ступенів серед учнів навчальних закладів м. Києва та УФМЛ КНУ:

м. Київ 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас
УФМЛ КНУ 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас
Теоретичний тур 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас
Практичний тур 8 – 11 класи