Archive for Вчимося

До уваги курсистів!

Шановні вчителі фізики!

Обов’язковим елементом успішного проходження курсів є виконання випускної роботи. З вимогами та рекомендаціями до випускної роботи можна ознайомитись за  посиланням. Відповідно до нормативних документів Інституту післядипломної педагогічної освіти випускна робота має бути подана куратору курсів протягом 30-ти днів після проходження курсистом фахової (основної) частини. Проте, четвертий потік має проходити фахову частину наприкінці лютого 2018 року і на виконання випускної роботи майже не залишається часу. Учителі четвертого потоку можуть починати роботу над уроком вже зараз. Для цього їм необхідно:

  • ознайомитись з плануванням 7-11 класів за посиланням та вибрати тему уроку (тему випускної роботи);
  • на адресу gavr77@gmail.com надіслати повідомлення, в якому вказати прізвище учителя, тему та клас, яка була ним вибрана. Тему уроку можна обирати серед тих, де відсутні прізвища виконавців;
  • відповідно до вимог (рекомендацій) щодо виконання випускної роботи починаємо роботу над уроком.

Більш детальну інформацію щодо випускної роботи курсисти отримують в першій день фахової (основної) частини.

Готуємось до ЗНО

З початком навчального року почалась підготовка учнів до ЗНО 2018. Для багатьох школярів, учителів, батьків стало актуальним питання щодо методичного забезпечення цієї підготовки. В торговельній мережі, в Інтернеті можна знайти різноманітні матеріали, які мають допомогти у цій роботі. Проте, серед низки навчальних матеріалів заслуговує на увагу додаток до мобільних пристроїв «Фізика ЗНО», автором якого є Старощук В.А., учитель-методист, учитель фізики СШ № 3 Подільського району м. Києва.

Додаток «Фізика ЗНО» буде корисним старшокласникам та вчителям під час підготовки до ЗНО. В додаток «Фізика» увійшли тести ЗНО з фізики всіх років, а також пробне тестування з відповідями. Це майже 650 задач з фізики. Користувач може скористатися фізичними формулами, основними поняттями з фізики та константами.

Існує дві версії додатка: безкоштовна та платна. Відмінність їх полягає в тому, що у платному додатку (15 грн.) пропонуються детальні розв’язки усіх задач.
Радимо учителям ознайомити своїх вихованців та їх батьків з додатком “Фізика ЗНО”.

 

Методичний кейс

Ноmethod_caseвий навчальний рік ще не почався, але ми, як ніхто знаємо, що зараз саме той час, коли є можливість до нього підготуватись. Особливість цього навчального року полягає в тому, що вивчення фізики у 9 класі ми починаємо за програмою для 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, а в старших класах – за оновленими програмами. Тому пропонуємо для ознайомлення нормативні документи МОН України, рекомендації, науково-методичне забезпечення, планування тощо, які нам в цьому мають допомогти.

Далі