Archive for Вчимося

Учитель року

Відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03 січня 2018 року №2 «Про проведення ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» на базі Слов’янської гімназії м. Києва (вул. Драгоманова 10 В) з 19 січня по 26 січня 2018 року буде проведений конкурс у номінації “Фізика”.

Далі

Чергування на олімпіаді

Шановні члени оргкомітету!

Ознайомтеся, будь ласка, з алгоритмом дій під час чергування на ІІІ етапі та функціональними обов’язками.

Місце проведення. Теоретичний тур буде проведений на базі Київської інженерної гімназії Дарницького району (адреса: вулиця Княжий Затон, 12 а; станція метро “Осокорки”, див. мапу).

Час проведення. 28 січня 2018 року, 9:00 – 14:30

Далі

До уваги курсистів

Висловлюю щиру подяку усім, хто подав випускну роботу на рецензію. Проте, аналіз робіт дозволяє висловити деякі загальні зауваження:

  1. Попередній перегляд робіт виявився неефективним. У 99 випадках із 100 мушу констатувати один той самий недолік – недотримання вимог до випускних робіт, які можна знайти за цим посиланням та повне ігнорування шаблонів (особливо це стосується презентацій). Для виправлення недоліків в нагоді можуть стати розділи “Зауваження до робіт” та “Створюємо навчальні матеріали“. Будь ласка, опрацюйте випускні роботи у відповідності до вимог. Перегляд чернеток скасовується.

Далі

Готуємось до олімпіад

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади … “учасниками кожного етапу можуть бути лише переможці попереднього етапу” та учні, які заявлені до участі відповідними оргкомітетами. Проте, оргкомітети ІІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії мають багато звернень щодо участі дітей у зазначених олімпіадах поза заявок. Оргкомітети готові розглянути питання участі школярів у ІІІ етапі олімпіад з фізики та астрономії лише у випадку, коли діти мають поважну причину та пройшли реєстрацію на цій сторінці.

Далі

Готуємось до ЗНО

З початком навчального року почалась підготовка учнів до ЗНО 2018. Для багатьох школярів, учителів, батьків стало актуальним питання щодо методичного забезпечення цієї підготовки. В торговельній мережі, в Інтернеті можна знайти різноманітні матеріали, які мають допомогти у цій роботі. Проте, серед низки навчальних матеріалів заслуговує на увагу додаток до мобільних пристроїв «Фізика ЗНО», автором якого є Старощук В.А., учитель-методист, учитель фізики СШ № 3 Подільського району м. Києва.

Додаток «Фізика ЗНО» буде корисним старшокласникам та вчителям під час підготовки до ЗНО. В додаток «Фізика» увійшли тести ЗНО з фізики всіх років, а також пробне тестування з відповідями. Це майже 650 задач з фізики. Користувач може скористатися фізичними формулами, основними поняттями з фізики та константами.

Існує дві версії додатка: безкоштовна та платна. Відмінність їх полягає в тому, що у платному додатку (15 грн.) пропонуються детальні розв’язки усіх задач.
Радимо учителям ознайомити своїх вихованців та їх батьків з додатком “Фізика ЗНО”.

 

Методичний кейс

Ноmethod_caseвий навчальний рік ще не почався, але ми, як ніхто знаємо, що зараз саме той час, коли є можливість до нього підготуватись. Особливість цього навчального року полягає в тому, що вивчення фізики у 9 класі ми починаємо за програмою для 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, а в старших класах – за оновленими програмами. Тому пропонуємо для ознайомлення нормативні документи МОН України, рекомендації, науково-методичне забезпечення, планування тощо, які нам в цьому мають допомогти.

Далі