Archive for Вчимося

Відбірково-тренувальні збори з астрономії

ОНОВЛЕНО!

Добігли кінця відбірково-тренувальні збори до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. Учасники зборів брали участь у 4 турах. Пропонуємо для ознайомлення результати усіх турів. Спільним рішенням журі та оргкомітету до складу команди від м. Києва на ІV етап рекомендовані учні, які позначені зірочками в таблиці.

Результати 4-х турів ВТЗ

Склад команди визначався за сумарними балами, які набрали учні під час контрольних робіт, за винятком найгіршого результату одного з турів кожного з учасників. Проте, кількість завдань на чотирьох турах була різною. Щоб усунути вплив (більше…)

Підводимо підсумки ІІІ етапу олімпіади із фізики

Добіг кінця ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади із фізики. Маємо той час, коли можна і треба проаналізувати результати та зробити висновки на майбутнє. Кожний із нас має свої погляди та думки щодо організації та проведення учнівських олімпіад. Але важливо, щоби вони базувалися на об’єктивних даних і висловлювались, насамперед, мовою цифр. Отож, хочемо запропонувати деякі дані для обговорення й висловити в коментарях щодо них своє бачення. Будемо вдячні за конструктивну критику та пропозиції, які можна висловити в коментарях.

Узагальнена інформація щодо виступу школярів м. Києва у ІІІ (більше…)

Приз імені Євгена Васильовича Коршака

Доброю традицією інтелектуальних змагань стало нагородження учня, який серед усіх учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики набрав найбільшу кількість балів цінним призом імені Євгена Васильовича Коршака.

Не одне покоління учнів знали Євгена Васильовича, який з 1965 року брав активну участь в організації та проведенні Всеукраїнських фізичних олімпіад юних фізиків: спочатку як член журі, а потім як заступник голови журі. Для всіх олімпіад складав здебільшого задачі експериментального туру й низку задач теоретичного туру. Протягом багатьох років був головою журі Київської (більше…)

Відбірково-тренувальні збори з фізики

План розміщення учасників ВТЗ з фізики в аудиторіях УФМЛ

Відповідно до графіка проведення ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році ВТЗ із фізики будуть працювати протягом терміну: 13.02.20 – 03.03.20.  Керівники зборів, які були призначені відповідним наказом на першому занятті доведуть програму та правила ВТЗ. Перше заняття має відбутися 19 лютого в Українському фізико-математичному ліцеї КНУ ім. Т.Г.Шевченка. Початок роботи о 15:00. Також уся необхідна інформація буде надаватися через відомий вам канал Телеграм і електронним (більше…)

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Завершився ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Члени журі на своєму засіданні затвердили результати ІІІ етапу олімпіади та рекомендували до наказу Департаменту освіти і науки м. Києва для нагородження дипломами І-ІІІ ступенів подати учнів загальноосвітніх закладів освіти м. Києва та Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка:

м. Київ: 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас

УФМЛ КНУ: 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас

Для участі у відбірково-тренувальних зборах до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики відповідно (більше…)

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Завершився ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. Члени журі на своєму засіданні затвердили результати ІІІ етапу олімпіади та рекомендували до наказу Департаменту освіти і науки м. Києва для нагородження дипломами І-ІІІ ступенів подати учнів загальноосвітніх закладів освіти м. Києва та Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка:

10 клас,     11 клас

Для участі у відбірково-тренувальних зборах до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії відповідно до рішення журі запрошуються учні 10-х класів, які рекомендовані (більше…)