Archive for Січень 8, 2018

До уваги курсистів

Висловлюю щиру подяку усім, хто подав випускну роботу на рецензію. Проте, аналіз робіт дозволяє висловити деякі загальні зауваження:

  1. Попередній перегляд робіт виявився неефективним. У 99 випадках із 100 мушу констатувати один той самий недолік – недотримання вимог до випускних робіт, які можна знайти за цим посиланням та повне ігнорування шаблонів (особливо це стосується презентацій). Для виправлення недоліків в нагоді можуть стати розділи “Зауваження до робіт” та “Створюємо навчальні матеріали“. Будь ласка, опрацюйте випускні роботи у відповідності до вимог. Перегляд чернеток скасовується.

Далі

Готуємось до олімпіад

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади … “учасниками кожного етапу можуть бути лише переможці попереднього етапу” та учні, які заявлені до участі відповідними оргкомітетами. Проте, оргкомітети ІІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії мають багато звернень щодо участі дітей у зазначених олімпіадах поза заявок. Оргкомітети готові розглянути питання участі школярів у ІІІ етапі олімпіад з фізики та астрономії лише у випадку, коли діти мають поважну причину та пройшли реєстрацію на цій сторінці.

Далі