Archive for Лютий 27, 2018

Щодо завершення курсів

Шановні курсисти!

Для багатьох з вас добігають кінця курси підвищення кваліфікації учителів фізики та астрономії у 2017-18 навчальному році. Нагадуємо порядок отримання свідоцтв та довідок з додаткових предметів:

  1. Кожний курсист має виконати індивідуальний план роботи на курсах. Виконання плану підтверджується наявністю направлень на фахову частину, на вибіркові модулі з усіма підписами викладачів та випускною роботою. Заміна одного модуля за вибором на сертифікат узгоджується з куратором.
  2. Випускна робота має бути записана на CD у відповідності до вимог та  разом з титульною сторінкою подана куратору. Перевірте наявність вашого підпису щодо дозволу на використання повного тексту, або фрагментів роботи під час формування інформаційно- методичного фахового середовища педагогів м. Києва із зазначенням імені автора.
  3. Подати до звіту документи та отримати свідоцтво (довідку) про завершення курсів можна в один із зазначених днів: 16, 20, 21, 27, 28, 30 березня 2018 року з 14:00 до 15:00 або з 17:00 до 18:00 години. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями! У датах можуть бути зміни. Обов’язково перед виїздом зателефонуйте куратору й повідомте про свій візит.

Дякуємо за співпрацю та розуміння.