Archive for Лютий 27, 2018

Щодо завершення курсів

Шановні курсисти!

Для багатьох з вас добігають кінця курси підвищення кваліфікації учителів фізики та астрономії у 2017-18 навчальному році. Нагадуємо порядок отримання свідоцтв та довідок з додаткових предметів:

  1. Кожний курсист має виконати індивідуальний план роботи на курсах. Виконання плану підтверджується наявністю направлень на фахову частину, на вибіркові модулі з усіма підписами викладачів та випускною роботою. Заміна одного модуля за вибором на сертифікат узгоджується з куратором.
  2. Випускна робота має бути записана на CD у відповідності до вимог та  разом з титульною сторінкою подана куратору. Перевірте наявність вашого підпису щодо дозволу на використання повного тексту, або фрагментів роботи під час формування інформаційно- методичного фахового середовища педагогів м. Києва із зазначенням імені автора.
  3. Подати до звіту документи та отримати свідоцтво (довідку) про завершення курсів можна в один із зазначених днів: 16, 20, 21, 27, 28, 30 березня 2018 року з 14:00 до 15:00 або з 17:00 до 18:00 години. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями! У датах можуть бути зміни. Обов’язково перед виїздом зателефонуйте куратору й повідомте про свій візит.

Дякуємо за співпрацю та розуміння.

До уваги курсистів!

Вибіркові модулі “Комп’ютерні симуляції …” (13.03.18) та “Оригінальні методи …” (14.03.18) через хворобу викладача скасовуються. Відповідно скасовується й час консультацій. Слідкуйте за оновленням інформації. Дякуємо за розуміння.

Відбірково-тренувальні збори з астрономії

Добігли кінця відбірково-тренувальні збори до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. Щиро вдячні учасникам змагань, організаторам та членам журі, усім небайдужим, хто уважно слідкував за перебігом випробувань та висловлював своє ставлення щодо організації та підведення підсумків. Під час визначення складу команди оргкомітет та журі будуть суворо дотримуватися правил відбору.

Правила проведення ВТЗ та відбору членів команди на IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії

За рішенням журі та оргкомітету до складу команди від м. Києва на ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії рекомендовані:

  1. Цисін Михайло Володимирович, учень 10 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району
  2. Шашков Владислав Костянтинович, учень 10 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району
  3. Рябоконь Максим Сергійович, учень 11 класу ліцею № 142 Солом’янського району
  4. Березовська Дарія Андріївна, учениця 11 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району

Інформація щодо подальшої підготовки до олімпіади та організаційних питань буде надрукована на сайті. Уважно слідкуйте за оновленнями.

Олімпіада з астрономії

8 лютого 2018 року на базі Навчально-виховного комплексу № 209 «Сузір’я» м. Києва був проведений ІІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

Можливі розв’язки завдань

За результатами олімпіади та апеляції рішенням журі та оргкомітету рекомендовано:

  • до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  астрономії в 2017/2018 навчальному році” запропонувати наступний розподіл дипломів І-ІІІ ступенів серед учнів навчальних закладів м. Києва та УФМЛ КНУ: 10 клас,   11 клас;
  • для участі у відбірково-тренувальних зборах (ВТЗ) до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії запросити учнів, які мають отримати дипломи І та ІІ ступенів.

Відбірково-тренувальні збори будуть проходити в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка (проспект академіка Глушкова, 6). Перший тур ВТЗ з астрономії буде проведений 21 лютого о 14:30. Уважно слідкуйте за оновленнями на сайті.

 

Відбірково-тренувальні збори з фізики

Добігли кінця відбірково-тренувальні збори до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Щиро вдячні учасникам змагань, організаторам та членам журі, усім небайдужим, хто уважно слідкував за перебігом випробувань та висловлював своє ставлення щодо організації та підведення підсумків. Під час визначення складу команди оргкомітет та журі будуть суворо дотримуватися правил відбору.

Правила проведення ВТЗ та відбору членів команди на IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії

Результати чотирьох турів ВТЗ (оновлений):

8 клас 9 клас 10 клас 11 клас

За рішенням журі та оргкомітету до заявки на ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики від м. Києва рекомендовано внести наступних учасників. За умови рівності рейтингів ВТЗ (Городжа Є.К., Ковригін А. І.) перевага надана учаснику, який в минулому році на Республіканській олімпіаді посів І місце й допоміг значно підвищити загальний рейтинг команди м. Києва (збільшити кількість учасників у 2018 році).

Заняття з підготовки до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики проводяться щочетверга (15:15 год.) та щосуботи (12:30 год.) на базі Природничо-математичного ліцею № 145 (ауд. 37). На заняття запрошуємо усіх, хто брав участь у відборах.