Archive for Лютий 4, 2018

Відбірково-тренувальні збори з фізики

Добігли кінця відбірково-тренувальні збори до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Щиро вдячні учасникам змагань, організаторам та членам журі, усім небайдужим, хто уважно слідкував за перебігом випробувань та висловлював своє ставлення щодо організації та підведення підсумків. Під час визначення складу команди оргкомітет та журі будуть суворо дотримуватися правил відбору.

Правила проведення ВТЗ та відбору членів команди на IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії

Результати чотирьох турів ВТЗ (оновлений):

8 клас 9 клас 10 клас 11 клас

За рішенням журі та оргкомітету до заявки на ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики від м. Києва рекомендовано внести наступних учасників. За умови рівності рейтингів ВТЗ (Городжа Є.К., Ковригін А. І.) перевага надана учаснику, який в минулому році на Республіканській олімпіаді посів І місце й допоміг значно підвищити загальний рейтинг команди м. Києва (збільшити кількість учасників у 2018 році).

Заняття з підготовки до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики проводяться щочетверга (15:15 год.) та щосуботи (12:30 год.) на базі Природничо-математичного ліцею № 145 (ауд. 37). На заняття запрошуємо усіх, хто брав участь у відборах.