Archive for Лютий 5, 2018

Олімпіада з астрономії

8 лютого 2018 року на базі Навчально-виховного комплексу № 209 «Сузір’я» м. Києва був проведений ІІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

Можливі розв’язки завдань

За результатами олімпіади та апеляції рішенням журі та оргкомітету рекомендовано:

  • до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  астрономії в 2017/2018 навчальному році” запропонувати наступний розподіл дипломів І-ІІІ ступенів серед учнів навчальних закладів м. Києва та УФМЛ КНУ: 10 клас,   11 клас;
  • для участі у відбірково-тренувальних зборах (ВТЗ) до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії запросити учнів, які мають отримати дипломи І та ІІ ступенів.

Відбірково-тренувальні збори будуть проходити в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка (проспект академіка Глушкова, 6). Перший тур ВТЗ з астрономії буде проведений 21 лютого о 14:30. Уважно слідкуйте за оновленнями на сайті.