Результати ІІІ етапу олімпіади з фізики

img59 лютого 2017 року в Київській інженерній гімназії був проведений практичний тур ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. У змаганні взяли участь 292 учня 8-11 класів навчальних закладів міста Києва та Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Розподіл учасників по класах

8 клас 9 клас 10 клас 11 клас Разом
Київ 76 51 61 50 238
УФМЛ 14 17 13 10 54

Можливі розв’язки практичного туру

Завдання та можливі розв’язки обох турів

Результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Рішенням журі до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Про нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 2016-17 навчального року” рекомендовані учні:

м. Київ 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас
УФМЛ КНУ 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас

За результатами ІІІ етапу до участі у відбірково-тренувальних зборах на ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики запрошуються учасники, які  окремим стовпчиком зазначені у додатках до наказу.

Відбірково-тренувальні збори будуть проходити в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 14 лютого по 3 березня 2017 року щовівторка та щосуботи. Початок занять о 15:00.

Відповідальні за проведення зборів:

1. Березовський А.М., учитель Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району
  2. Гавронський В.В., старший викладач кафедри методики природничо- математичної освіти і технологій, методист науково-методичного центру природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка
  3. Розенвайн О.Г., учитель Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району

Інформація щодо проведення відбірково-тренувальних зборів буде оновлюватись на сайті. Уважно слідкуйте за оновленням.

1. Остап коментує:

Апелляций не будет?

2. Максим коментує:

Чи будуть на сайті умови включно із завданнями експериментального туру?

3. Владислав коментує:

Завтра вже контрольна відборів?

4. Андрей коментує:

сколько отборочных туров будет? а то “каждые вторник и пятницу с 11.02 до 3.03” как то настораживает своими 8 потенциальными турами)

5. Катя коментує:

Вибачте, але в задачі №1 10 класу не було написано про наявність листка паперу, але при цьому заходили “старші” та казали, що не можна використовувати що-небудь, що не вказано в умові. Чи можна тоді вважати розв’язок коректним?

6. Костянтин коментує:

А почему УФМЛ вынесены отдельно и на отборы со всеми не идут?

7. Александр коментує:

В списках отборов 9 класса по физике не значатся Покрас и Губенко. Проверьте, пожалуйста

8. Василь коментує:

Одне-єдине питання я маю до Вас: якого біса взагалі проводити міську олімпіаду з фізики, якщо багато місць вже заздалегідь розподілені і тим, хто заважає просуванню деяких учнів, безпідставно знижують бали у вже перевіреній роботі!? Ганьба!

• Ви можете більш конкретніше пояснити свою скаргу? Якщо у вас є конкретні факти, то ми обов’язково їх розглянемо та виправимо помилки. Ми в цьому зацікавлені. Можете написати мені на електронну адресу gavr77@gmail.com. Тільки без емоцій, лише тільки факти.