Готуємось до ЗНО

З початком навчального року почалась підготовка учнів до ЗНО 2018. Для багатьох школярів, учителів, батьків стало актуальним питання щодо методичного забезпечення цієї підготовки. В торговельній мережі, в Інтернеті можна знайти різноманітні матеріали, які мають допомогти у цій роботі. Проте, серед низки навчальних матеріалів заслуговує на увагу додаток до мобільних пристроїв «Фізика ЗНО», автором якого є Старощук В.А., учитель-методист, учитель фізики СШ № 3 Подільського району м. Києва.

Додаток «Фізика ЗНО» буде корисним старшокласникам та вчителям під час підготовки до ЗНО. В додаток «Фізика» увійшли тести ЗНО з фізики всіх років, а також пробне тестування з відповідями. Це майже 650 задач з фізики. Користувач може скористатися фізичними формулами, основними поняттями з фізики та константами.

Існує дві версії додатка: безкоштовна та платна. Відмінність їх полягає в тому, що у платному додатку (15 грн.) пропонуються детальні розв’язки усіх задач.
Радимо учителям ознайомити своїх вихованців та їх батьків з додатком “Фізика ЗНО”.