Олімпіада з астрономії

8 лютого 2018 року на базі Навчально-виховного комплексу № 209 «Сузір’я» м. Києва був проведений ІІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

Можливі розв’язки завдань

За результатами олімпіади та апеляції рішенням журі та оргкомітету рекомендовано:

• до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  астрономії в 2017/2018 навчальному році” запропонувати наступний розподіл дипломів І-ІІІ ступенів серед учнів навчальних закладів м. Києва та УФМЛ КНУ: 10 клас,   11 клас;
  • для участі у відбірково-тренувальних зборах (ВТЗ) до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії запросити учнів, які мають отримати дипломи І та ІІ ступенів.

Відбірково-тренувальні збори будуть проходити в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка (проспект академіка Глушкова, 6). Перший тур ВТЗ з астрономії буде проведений 21 лютого о 14:30. Уважно слідкуйте за оновленнями на сайті.

1. Участник олимпиады сказав:

Здравствуйте. Будут ли опубликованы решения? Заранее спасибо за ответ.

2. Участник олимпиады сказав:

Здравствуйте. Отборочно-тренировочные занятия по астрономии будут содержать обучательную часть? (как в прошлом году, пол занятия теория, пол занятия контрольная работа)

3. Наталія сказав:

Добрий вечір. Чи відбудеться завтра 23/02 другий тур ВТЗ з астрономії? Також з нетерпінням чекаємо на результати першого туру. Дякую

4. Участник олимпиады сказав:

Здравствуйте. У меня есть один вопрос.Сегодня ли будет проходить следующий тур? Заранее спасибо за ответ.