До навчального року

Шановні учителі фізики!

Новий навчальний рік ще не почався, але ми, як ніхто знаємо, що зараз саме той час, коли є можливість до нього підготуватись. Тому пропонуємо для ознайомлення план заходів та нормативних документів, які нам в цьому мають допомогти.

Серпнева конференція

Серпнева конференція для освітян м. Києва – традиційний захід з якого починається кожний навчальний рік. Не став винятком й цей навчальний рік. Учителі фізики міста запрошуються на пленарне засідання серпневої конференції.

Пленарне засідання

Оновлений зміст фізичної та астрономічної освіти в сучасній школі: стан, проблеми та перспективи

З програмою пленарного засідання можна ознайомитися за цим посиланням.

Місце проведення: Київська інженерна гімназія (вул. Княжий Затон, 12 А), актова зала

Дата та час проведення: 27.08.16, 10:00 – 12:00

Методичний кейс

method_case

Нормативні документи МОН України

Особливістю цього навчального року є те, що вивчення фізики у 10 класі ми починаємо відповідно до нового стандарту та за новими програмами. У розділі “Учителю” головного меню пропонуємо для ознайомлення нормативні документи МОН України, рекомендації, науково-методичне забезпечення, планування тощо, які нам мають допомогти під час підготовки до занять.

Шановні колеги, мабуть, ви помітили, що нами проведена велика робота, щоб допомогти вам у підготовці до нового навчального року. Будемо дуже вдячні за ваші відгуки, пропозиції, побажання, питання тощо. Висловити їх ви можете у полі “Коментарі”. Дякуємо і до нових зустрічей!

1. Кдпбк сказав:

Реєстрація потрібна?

2. Онищенко Наталія сказав:

Вадиме Володимировичу!Дуже вдячна за вчасно подану і повну необхідну інформацію, за увагу до вчителя!

3. Кузнецова Л.Ю. сказав:

Вадиме Володимировичу!
    Чи можна ознайомитися з презентаціями, представленими на пленарному засіданні 27.08.2018 “Оновлений зміст фізичної та астрономічної освіти в сучасній школі: стан, проблеми та перспективи”?
    Якщо можна, то в якому розділі сайту вони розміщені?
    Дякую.