Вітаємо команду м. Києва з високими результатами на олімпіаді з фізики

Добіг кінця IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади 2019 року з фізики, який проходив у м. Херсоні. Команда м. Києва у цих змаганнях досягла високих результатів. Всі 9 учасників стали призерами: 2 перших місця (8, 11 класи), 4 других (8, 10, 11 класи), 3 третіх місця (9, 10 класи). Це дозволило м. Києву отримати найвищий рейтинг у 2019 році в Україні й значно покращити загальний. Двоє учасників з 11 класу запрошені на відбірково-тренувальні збори й мають шанс представляти Україну на міжнародній олімпіаді з фізики. За найкращий результат серед усіх учасників Роман Губенко рішенням журі був нагороджений призом імені Гончаренко С.У. та Коршака Є.В.

Результати олімпіади: 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас

Завдання (розв’язки) олімпіади

Щиро вітаємо команду м. Києва з визначними досягненнями!

Висловлюємо щирі слова подяки:

• керівникам команди за батьківське ставлення до дітей, за комунікацію з батьками, за підготовку учнів та створення усіх необхідних умов для успішного їх виступу на олімпіаді;
  • оргкомітету за відмінну організацію заходу, за надання чудових побутових умов, за створення цікавої й змістовної культурної програми, за організацію чудової комунікації з учасниками, яка дозволила не лише учасникам та їхнім керівникам, а й усій громадськості відстежувати перебіг змагань;
  • членам журі за цікаві завдання, за кваліфіковану й неупереджену перевірку робіт, за толерантне ставлення до учасників під час проведення апеляції тощо;
  • технічному персоналу за створення чудових умов перебування гостей олімпіади

й побажати усім здоров’я, наснаги, подальших успіхів у роботі з дітьми.

1. Олена сказав:

Щиро вітаємо команду та усіх причетних!!! Молодці! Бажаємо успіху в наступному році!

2. Михайло сказав:

Будь ласка, підкажіть де можна подивитися умови задач і розв’язки?

3. Юля сказав:

Вітаємо!!! Великі молодці! 🙂 Так тримати наступного року!