Розпочинає роботу школа “Фізика для школярів”

Оновлено!

З вересня місяця 2019 року розпочинає роботу школа “Фізика для школярів” (ФШ). Мета проєкту — знайти серед учнів тих, хто цікавиться фізикою та надати їм хорошу підготовку з предмета. Усі охочі запрошуються на заняття,  які будуть проводитись за підтримки Фізико-технічного інституту НТУУ “КПІ” (орієнтовно один раз щотижня). Керівники проєкту не шукають вже підготовлених або занадто розумних дітей. Ми намагаємось залучити тих, хто хоче знати фізику, вміти розв’язувати фізичні задачі олімпіадного рівня та втілювати ці знання у майбутній діяльності. Проєкт не комерційний.

Перший етап роботи школи — робота зі школярами. Проте, в майбутньому плануємо багато нових напрямків для розвитку (експериментальний, практичний, робота з вчителями та школами тощо).

Проєкт є незалежним від будь-якого органу освіти, навчального закладу, підготовчих курсів тощо. Різноманітна агітація щодо вступу та навчання в інших закладах освіти заборонена. Сподіваємося, що робота школи допоможе підняти рівень знань з фізики школярів міста Києва.

Найближча мета — розпочати роботу з учнями до кінця вересня. У цьому разі ми можемо досягти певних результатів вже найближчим часом (ще у першому півріччі навчального року).

Більш детальну інформацію щодо роботи школи “Фізика для школярів” можна знайти за адресою.

Для вдалого старту проєкту ми вкрай зацікавлені у вашій допомозі та співпраці у пошуку охочих до вивчення фізики. Сподіваємось почути від вас пропозиції, рекомендації, побажання тощо.

До зустрічі.
Керівники школи “Фізика для школярів”.