Міжнародна школа програмування для дітей Logika запрошує вчителів до співпраці!

Logika – це міжнародна школа програмування для дітей 8-16 років, що працює на території 15 країн світу. Перша школа програмування Logika в Україні була відкрита в листопаді 2018 року в Києві. Сьогодні Logika налічує понад 20 власних шкіл по Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпро). Кілька приватних шкіл Києва використовують наш курс з програмування як основний курс з інформатики в школі.

Ми впроваджуємо новітні IT технології в навчання школярів. На наших уроках діти не лише вчаться основам програмування, вони розвивають логіку, алгоритмічне мислення й вміння думати, а в проектній діяльності проявляють креативність та творчі здібності. Всі ці навички стануть їм в нагоді під час опанування природничо-математичних дисциплін та у вирішенні багатьох життєвих проблем.

Наша мета – показати дітям, що програмування, це весело та цікаво, а їх батькам – що проводити час за гаджетами можна з користю! Для цього ми проводимо безкоштовні майстер-класи (пробні уроки) з програмування у школах Києва та на власних локаціях. Шукаємо вчителів, котрі допоможуть нам із залученням учнів на майстер-класи та розділять з нами наші цінності. Якщо це саме ви, зацікавлюємо дітей в програмуванні разом!

Деталі про школи та наші курси на сайті: logikaschool.com.

За деталями щодо співпраці звертайтесь телефоном:
+38 093 094 23 12, Олександра