До навчального року

Шановні учителі фізики!

Новий навчальний рік ще не почався, але ми, як ніхто знаємо, що зараз саме той час, коли є можливість до нього підготуватись. Тому пропонуємо для ознайомлення план заходів та нормативних документів, які нам в цьому мають допомогти.

Серпнева конференція

Серпнева конференція для освітян м. Києва – традиційний захід з якого починається кожний навчальний рік. Не став виключенням й цей навчальний рік. Учителі фізики міста запрошуються на пленарне засідання серпневої конференції.


Пленарне засідання 

Оновлений зміст фізичної та астрономічної освіти в сучасній школі: стан, проблеми та перспективи

З програмою пленарного засідання можна ознайомитись за цим посиланням.

Місце проведення: Гімназія імені Лесі Українки № 117 (вул. Лютеранська, 10), актова зала

Дата та час проведення: 28.08.19, 10:00 – 12:00


Методичний кейс

method_case

Нормативні документи МОН України

Особливістю цього навчального року є те, що вивчення фізики у 11 класі ми починаємо за новими програмами. У розділі “Вчителю” головного меню пропонуємо для ознайомлення нормативні документи МОН України, рекомендації, науково-методичне забезпечення, планування тощо, які мають допомогти під час підготовки до занять.


Шановні колеги! Мабуть, ви помітили, що нами проведена велика робота, щоб допомогти вам у підготовці до нового навчального року. Ми будемо дуже вдячні за ваші відгуки, пропозиції, побажання, питання тощо. Висловити їх ви можете у полі “Коментарі”. Дякуємо і до нових зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*