ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії

Modern Art

Шановні учасники олімпіад з фізики та астрономії!

Оргкомітети та журі ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії вітають вас! Для створення комфортних умов проведення олімпіад хочемо заздалегідь довести до вас певну інформацію. Будь ласка, уважно ознайомтеся з нею й надалі дотримуйтеся тих рекомендацій, які викладені на цій сторінці.

Згідно з наказом, додатків: графік проведення олімпіад, склад оргкомітету та журі олімпіади з астрономії, склад оргкомітету та журі олімпіади з фізики Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) ІІІ  етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики  та астрономії будуть проведені 28 січня 2018 року на базі Київської інженерної гімназії Дарницького району та 08 лютого 2018 року на базі  Навчально-виховного комплексу № 209 «Сузір’я» відповідно.

Пропонуємо учасникам, оргкомітету олімпіади, керівникам установ ознайомитись з організаційними питаннями, рекомендаціями щодо виконання завдань, розподілом учасників за аудиторіями, нормативними документами тощо.


Участь

До участі у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад відповідно до “Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади …» запрошуються:

  • астрономія – учні 10-11 класів;
  • фізика – учні 8-11 класів, які були заявлені оргкомітетами ІІ етапів (районних) учнівських олімпіад.
Якщо через поважні причини учні не брали участь у ІІ етапі або не потрапили до заявки від району, всі питання щодо участі в ІІІ етапі (міському) мають бути вирішені заздалегідь з оргкомітетом ІІ етапу

Астрономія

Місце проведення. Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» м.Києва (адреса: вул. Березнякiвська, 32, станція метро “Лівобережна”, див. мапу

Час проведення. 08.02.18, 15:00 – 18:00

Список учасників відповідно до заявок оргкомітетів ІІ (районного) етапу: 10 клас, 11 клас

Фізика

Місце проведення. Київська інженерна гімназія Дарницького району (адреса: вулиця Княжий Затон, 12 а; станція метро “ОсокоKIG_minрки”, див. мапу).

Час проведення:

  • теоретичний тур: 28.01.18, 10:00 – 14:00;
  • практичний тур: 02.02.18, 15:00-18:00
До практичного туру запрошуються лише ті учасники, які набрали за рішенням журі необхідну кількість балів на теоретичному турі. Списки учасників практичного туру будуть опубліковані на сайті після завершення апеляції

Рекомендації щодо виконання завдань

Можливі розв’язки завдань, результати учасників будуть опубліковані на цьому сайті після закінчення виконання завдань та перевірки робіт членами журі відповідно.


Апеляція

Участь. Для розгляду апеляції учасник має подати заяву  на ім’я голови журі (натисніть на зображення). Для подання апеляції мають бути вагомі підстави. Кожний учасник має пам’ятати, що результатом апеляції може бути як підвищення балів, так і зменшення. Відповідно до “Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади …» апеляцію може подавати лише учасник олімпіади. Інші особи (батьки, вчителі, сусіди) до апеляції чи перегляду робіт не допускаються.

Apelaycia_astro_sm

Астрономія

Apelaycia_min

Фізика

Для зручності учасників олімпіади та членів журі можна подати попередню апеляцію в електронному вигляді (астрономія, фізика), але письмова заява має бути все одно подана в день проведення апеляції.

Місце проведення.

KIG_minФізика: Київська інженерна гімназія Дарницького району (адреса: вулиця Княжий Затон, 12 а; станція метро “Осокорки”, див. мапу)

Астрономія: Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» м.Києва (адреса: вул. Березнякiвська, 32, станція метро “Лівобережна”, див. мапу)

Час проведення.

Фізика: 30.01.18, 15:00. 

Астрономія: 12.02.18, 15:00. 


Адреса для листування: v.havronskyy@kubg.edu.ua