ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії

Modern Art

Шановні учасники олімпіад з фізики та астрономії!

Оргкомітети та журі ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії вітають вас! Для створення комфортних умов проведення олімпіад хочемо заздалегідь довести до вас певну інформацію. Будь ласка, уважно ознайомтеся з нею й надалі дотримуйтеся тих рекомендацій, які викладені на цій сторінці.

Згідно з наказом, додатків: графік проведення олімпіад, склад оргкомітету та журі олімпіади з астрономії, склад оргкомітету та журі олімпіади з фізики Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації III  етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики  та астрономії будуть проведені 02 лютого 2019 року на базі Київської інженерної гімназії Дарницького району та 25 січня 2019 року на базі  СШ № 80 Печерського району відповідно.

Пропонуємо учасникам, оргкомітету олімпіади, керівникам установ ознайомитись з організаційними питаннями, рекомендаціями щодо виконання завдань, розподілом учасників за аудиторіями, нормативними документами тощо.


Участь

До участі III етапі Всеукраїнських олімпіад відповідно до “Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади …» запрошуються:

  • астрономія – учні 10-11 класів;
  • фізика – учні 8-11 класів, які були заявлені оргкомітетами II етапів (районних) учнівських олімпіад.
Якщо через поважні причини учні не брали участь в у ІІ етапі або не потрапили до заявки від району, всі питання щодо участі в ІІІ етапі (міському) мають бути вирішені заздалегідь з оргкомітетом ІІ етапу

Астрономія

Місце проведення. СШ № 80 м. Києва (адреса: проспект Дружби народів, 12 Б, станція метро “Дружби народів”, див. мапу)

Час проведення. 25.01.19, 15:00 – 18:00

Фізика

Місце проведення. Київська інженерна гімназія Дарницького району (адреса: вулиця Княжий Затон, 12 А; станція метро “ОсокоKIG_minрки”, див. мапу).

Час проведення:

  • теоретичний тур: 02.02.19, 10:00 – 13:00;
  • практичний тур: 02.02.19, 14:00-16:00

Можливі розв’язки завдань, результати учасників будуть опубліковані на цьому сайті після закінчення виконання завдань та перевірки робіт членами журі відповідно.

Рекомендації щодо виконання завдань


Апеляція

Участь. Для розгляду апеляції учасник має подати заяву  на ім’я голови журі (натисніть на зображення). Для подання апеляції мають бути вагомі підстави. Кожний учасник має пам’ятати, що результатом апеляції може бути як підвищення балів, так і зменшення. Відповідно до “Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади …» апеляцію може подавати лише учасник олімпіади. Інші особи (батьки, вчителі, сусіди) до апеляції чи перегляду робіт не допускаються.

Apelaycia_astro_sm

Астрономія

Apelaycia_min

Фізика

Для зручності учасників олімпіади та членів журі можна подати попередню апеляцію в електронному вигляді (астрономія, фізика), але письмова заява має бути все одно подана в день проведення апеляції.

Увага! Електронна реєстрація на апеляцію ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики завершена

Місце проведення.

Фізика: Київська інженерна гімназія Дарницького району (адреса: вулиця Княжий Затон, 12 А; станція метро “Осокорки”, див. мапу)

Астрономія: СШ №80 (адреса: проспект Дружби народів, 12 Б, станція метро “Дружби народів”, див. мапу)

Час проведення.

Фізика: 06.02.19, 15:00. 

Астрономія: 30.01.19, 15:00. 


Адреса для листування: v.havronskyy@kubg.edu.ua