Оргкомітету

Шановні члени оргкомітету!

Ознайомтеся, будь ласка, з інформацією, алгоритмом дій під час чергування на III етапі та функціональними обов’язками.

Предмет Дата Місце Адреса Початок
Астрономія 25.01.19 СШ № 80  Дружби Народів 12-Б (метро “Дружби народів”, “Либідська”), мапа 15:00
Фізика 02.02.19 Київська інженерна гімназія Княжий Затон, 12 А (метро “Осокорки”),  мапа 10:00
 1. Списки оргкомітетів відповідно до наказу: астрономія, фізика
 2. Розподіл оргкомітету за аудиторіями: астрономія, фізика
 3. Наказ Департаменту освіти й науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 грудня 2018 року №683 «Про проведення III (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» доведений до керівництва ваших навчальних закладів.
 4. На олімпіаді ви маєте можливість отримати свідоцтва (довідки) щодо проходження курсів підвищення кваліфікації у разі виконання індивідуального плану.

Пам’ятка для вчителів, які чергують в аудиторіях

 • За цими посиланнями: астрономія, фізика визначити № аудиторії, де буде відбуватись ваше чергування.
 • Якщо через поважні причини ви не маєте можливості взяти участь, заздалегідь повідомте телефоном старосту групи чи куратора курсів.
 • В день проведення олімпіади з астрономії ви маєте приїхати не пізніше 13:30 год, з фізики не пізніше 8:30 год
 • В аудиторіях №22 (астрономія) та № 407 (фізика) буде проведений інструктаж та надані всі необхідні матеріали для чергування в аудиторії (списки, зразки підпису робіт, крейда, ключі тощо).
 • За годину до початку олімпіади член оргкомітету має бути в аудиторії та її оглянути. У випадку виявлення недоліків попередити голову оргкомітету (Гавронського В.В.).
 • З 14:00 до 14:30 для астрономії та з 9:00 до 9:30 для фізики на дошці написати зразок підпису робіт. В цей час будуть приходити учасники олімпіади. Учитель має розсадити їх так, щоб учні з однієї школи не сиділи поруч. Всі свої речі діти розташовують біля себе. В списках робіть позначки про наявність дитини в аудиторії. На початок олімпіади ви маєте оперативно подати інформацію про відсутніх дітей.
 • З 14:30 до 15:00 для астрономії та з 9:30 до 10:00 для фізики учні мають підписати зошити, які ви роздасте. Ті зошити, які принесли діти треба зібрати.
 • Зошити учні підписують на внутрішньому боці зовнішньої обкладинки.
 • Перевірте правильність підпису робіт. У разі нерозбірливого почерку запропонуйте дитині написати друкованими літерами своє прізвище, ім’я, по батькові.
 • Пам’ятайте, ви відповідаєте лише за організацію! У разі, якщо учні звертаються до вас з питаннями щодо умов, запрошуйте через чергових на поверсі голову журі. Для розв’язання організаційних питань уважно прочитайте “Рекомендації учасникам олімпіади щодо виконання завдань“.
 • Якщо дитина виявила бажання вийти на декілька хвилин з аудиторії, вона має подати вам свій зошит. Зробіть позначку на обкладинці про час відсутності учасника в аудиторії. Випускати дітей з аудиторії дозволяється лише по черзі.
 • Будьте особливо уважними коли учасники здають свої роботи. Прийміть у кожної дитини зошит з роботою, перевірте виконання всіх умов щодо оформлення роботи, підпису тощо та запропонуйте поставити підпис у вашому списку. Чернетки мають вкласти у роботу. Бувають випадки, коли діти випадково захоплюють зошит свого сусіда.
 • Учні, які останніми здають роботи мають допомогти вам навести порядок в класі (зібрати зайвий папір, стерти з дошки, підрівняти столи, стільці тощо)
 • Всі роботи учасників та матеріали, які залишились повинні здати в аудиторії № 22 для астрономії чи № 407 для фізики Гавронському В.В.
Дякуємо за допомогу та розуміння!