Оргкомітету

Шановні члени оргкомітету!

Ознайомтеся, будь ласка, з алгоритмом дій під час чергування на ІІІ етапі та функціональними обов’язками.

Місце проведення. Теоретичний тур буде проведений на базі Київської інженерної гімназії Дарницького району (адреса: вулиця Княжий Затон, 12 а; станція метро “Осокорки”, див. мапу).

Час проведення. 28 січня 2018 року, 8:30 – 14:30

 1. До роботи в оргкомітеті ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики запрошені вчителі, які проходили фахову частину курсів підвищення кваліфікації з вересня по грудень 2017 року (список оргкомітету відповідно до наказу).
 2. Розподіл оргкомітету за аудиторіями
 3. Пам’ятайте, що Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 1180 від 26.12.2017 “Про проведення ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році” доведений до керівництва ваших навчальних закладів і є підставою для надання відгулів.
 4. Будь ласка, 25 та 26 січня або телефоном, або електронною поштою (gavr77@gmail.com) повідомте куратора про те, що ознайомлені з цією інформацією та вашу присутність на олімпіаді.
 5. На олімпіаді ви маєте можливість подати до звіту випускні роботи.
Пам’ятка для вчителів, які чергують в аудиторіях
 • За цим посиланням визначити № аудиторії, де буде відбуватись ваше чергування.
 • Якщо через поважні причини ви не маєте можливості взяти участь, заздалегідь повідомте телефоном.
 • В день проведення олімпіади ви маєте приїхати не пізніше 8:30 год.
 • В аудиторії № 407 (оргкомітет) буде проведений інструктаж та надані всі необхідні матеріали для чергування в аудиторії (списки, зразки підпису робіт, крейда, ключі тощо).
 • О 9:00 год. ви повинні бути в аудиторії та її оглянути. У випадку виявлення недоліків попередьте голову оргкомітету (Гавронського В.В.).
 • З 9:00 до 9:30 на дошці напишіть зразок підпису робіт. В цей час будуть приходити вже учасники олімпіади. Ви маєте їх розсадити так, щоб учні з однієї школи не сиділи поруч. Всі свої речі діти розташовують біля себе. В списках робіть позначки про наявність дитини в аудиторії. На початок олімпіади ви маєте оперативно подати інформацію про відсутніх дітей.
 • З 9:30 до 10:00 год. учні мають підписати зошити, які ви роздасте. Ті зошити, які принесли діти треба зібрати.
 • Перевірте правильність підпису робіт. У разі нерозбірливого почерку запропонуйте дитині написати друкованими літерами своє прізвище, ім’я, по батькові.
 • Пам’ятайте, ви відповідаєте лише за організацію! У разі, якщо учні звертаються до вас з питаннями щодо умов, запрошуйте через чергових на поверсі голову журі (Анісімов Ігор Олексійович). Для вирішення організаційних питань уважно прочитайте “Рекомендації учасникам олімпіади щодо виконання завдань“.
 • Якщо дитина виявила бажання вийти на декілька хвилин з аудиторії, вона має подати вам свій зошит. Зробіть позначку на обкладинці про час відсутності учасника в аудиторії. Випускати дітей з аудиторії дозволяється лише по черзі.
 • Будьте особливо уважними коли учасники здають свої роботи. Прийміть у кожної дитини зошит з роботою, перевірте виконання всіх умов щодо оформлення роботи, підпису тощо та запропонуйте поставити підпис у вашому списку. Чернетки мають вкласти у роботу. Бувають випадки, коли діти випадково захоплюють зошит свого сусіда.
 • Учні, які останніми здають роботи мають допомогти вам навести порядок в класі (зібрати зайвий папір, стерти з дошки, підрівняти столи, стільці тощо)
 • Всі роботи учасників та матеріали, які залишились повинні здати в аудиторії № 407 Гавронському В.В.

Дякуємо за допомогу та розуміння!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*