Archive for Гавронський Вадим

Добігли кінця інтелектуальні змагання «Ерудит-21» в номінації «Фізика». Через складний епідеміологічний стан у державі, оргкомітет мусив скоротити програму змагань та підвести підсумки за результатами дистанційного етапу. Отже, у заході взяли участь майже 500 учнів 8-11 класів закладів середньої освіти в м. Києві: 8 клас – 151 учень, 9 клас – 144 учня, 10 клас – 122 учня, 11 клас – 53 учня.

Учасникам були запропоновані завдання:

8 клас 9 клас 10 клас 11 клас
Розв’язки теоретичного туру
Розв’язки практичного туру

Рішенням журі до наказу Департаменту освіти та науки (більше…)

Форма

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

Проба

Оформлення заявок на виготовлення Сертифіката

Шановні педагогічні працівники закладів освіти міста Києва!

Якщо протягом 2019/2020 навчального року Ви навчалися за накопичувальною Програмою підвищення кваліфікації і відвідували очні вибіркові заходи Інституту, що проводилися у закладах освіти Ваших районів – можете замовити виготовлення Сертифіката про підвищення кваліфікації.

Кількість годин, які надавалися за участь у навчальних заходах ІПО (була чинна у 2019/2020 н.р.):

  • 1 вибірковий  захід (модуль) = 15 год. (0,5 ЄКТС);
  • 2 вибіркових заходи (модулі) = 30 год (1 ЄКТС).

Для замовлення виготовлення Сертифіката, будь ласка заповніть (більше…)

Підвищення кваліфікації вчителів фізики

Детальну інформацію щодо підвищення кваліфікації педпрацівників міста Києва можна знайти на сайті Інституту післядипломної освіти КУ імені Бориса Грінченка.

Проте, оскільки маємо багато звернень щодо підвищення кваліфікації вчителів та проходження атестації у цьому навчальному році хочемо дати відповіді на деякі питання:

  1. З 5 червня 2020 року Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка пропонує всім педагогічним працівникам закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти підвищити свою кваліфікацію у дистанційному форматі за варіативною Програмою (більше…)

Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики

Повний текст інформаційного листа

Шановні друзі! Вітаємо Вас з початком нового навчального року та висловлюємо сподівання на те, що всі будуть здорові і ніщо не завадить нам займатися улюбленою справою, тобто ФІЗИКОЮ!

З радістю повідомляємо, що на виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1081 від 26.08.2020 Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з фізики у 2020-2021 навчальному році відбудеться на базі Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради. Олімпіада відбудеться відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади, затвердженого наказом (більше…)

Турнір юних фізиків

Повідомляємо, що фінальний етап XXІX Всеукраїнського турніру юних фізиків планується провести наприкінці листопада 2020 року. Турнір буде проведено відповідно до вимог «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності» (зі змінами), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. No 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056.

Детальніше