Олімпіади

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади … “учасниками кожного етапу можуть бути лише переможці попереднього етапу” та учні, які заявлені до участі відповідними оргкомітетами. Проте, оргкомітети ІІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії мають багато звернень щодо участі дітей у зазначених олімпіадах поза заявок. Оргкомітети готові розглянути питання участі школярів у ІІІ етапі олімпіад з фізики та астрономії лише у випадку, коли діти мають поважну причину та пройшли реєстрацію на цій сторінці.

Реєстрація учнів, які за рішенням оргкомітетів II етапу не потрапили до заявок на III етап почнеться 10 січня – з астрономії, 18 січня 2020 року – з фізики 

Увага! Реєстрацію мають пройти лише учні, які не увійшли до заявок 

Розподіл учасників за аудиторіями відповідно до заявок з фізики та реєстрації на сайті:

Фізика 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас

28 коментарів

 1. Иван сказав:

  26.11.2016 буду проведена олімпіада с фізики ,сказали що переможців оголушать тут!Можете допомогти мені знайти їх!)Дякую!

 2. Роман сказав:

  А когда будут ответы на 2 этап олимпиады по физике

 3. Юля сказав:

  Здравствуйте. Скажите,пожалуйста,когда будут известны результаты?

 4. Юлія сказав:

  В умові 4-ї задачі 9-го класу помилка. Згідно наведеного розв’язання задачі, вольтметр повинен бути у другому досліді між точками 2 та 3, а не між 1 та 2, як в умові.
  Якщо ж розв’язувати задачу точно згідно умови, коли вольтметр між точками 1 та 2, вона не має розв’язку.

 5. Надія Кудюкова сказав:

  Чи приймають участь в міській олімпіаді учні 7 кл., які мають призові місця в районній олімпіаді? Дякую.

 6. Світлана сказав:

  А коли буде третій етап?

 7. Вадим сказав:

  Уважаемые жури и организационный комитет. По результатом проведения первого тура олимпиады я набрал 21 бал, что на тот момент было достаточно для прохождения во второй тур. После рассмотрения апелляции других участников олимпиады мой рейтинг изменился и на данный момент я не вхожу в число участников который набрали достаточное количество баллов для прохождения во второй тур. Учитывая, что я не использовал своё право на апелляцию по выше изложенным обстоятельствам хотел бы реализовать его до окончательного принятия решения по допуску участников ко второму туру. Прошу вашего содействия в реализации моего права на участие во втором туре.
  С уважением Швыдкий Вадим.

  • Вадиме, ви пройшли до практичного туру. Апеляція проводиться лише один раз. Скористатись своїм правом на апеляцію ви мали можливість. Додатково лише для вас її ніхто проводити не буде. Дякую.

 8. Андрей сказав:

  Добрый день. Скажите, пожалуйста, почему нельзя зарегистрироваться для участия в олимпиаде по астрономии? Требуется какое-то разрешение.

 9. Игорь сказав:

  Не понятен смысл практического тура если все видят что делают другие:)…

 10. Олена сказав:

  Де наказ про результати ІІІ етапу олімпіади з астрономії?

 11. Вадим сказав:

  Где можно узнать критерии оценивания первого задания?

 12. Вадим сказав:

  Уважаемые члены жюри!

  Ознакомившись с решением задач предоставленных на сайте, я выяснил что моё решение идэнтично с правильным решением но я указал ответ в м/с, а Вы оценивали в единице км/ч. Возможно по этому было принято решение что задача решена не правильно. Прошу пересмотреть моё решение. Буду премного благодарен если вы отправите комментарии по этому вопросу

  С уважением, Швыдкий Вадим!

  • Шановний Вадиме! Радимо звернутись до журі та оргкомітету районної олімпіади. У крайньому разі, до свого учителя фізики. Ми до результатів чи оцінювання робіт не маємо жодного відношення.

 13. Володимир сказав:

  Шановні організтори! Як я зрозумів з графіка проведення ІІІ тура міської олімпіади, в цьому році олімпіада з фізики буде проводитсь в 1 тур? Скільки тоді буде теоретичних та практичних завдань, яка кількість балів за одне завдання?
  Дякую.

  • Шановний, Володимире! Дійсно, схема проведення III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у цьому навчальному році зазнала змін. Більш детально про всі зміни буде повідомлено з часом. Саме зараз триває робота з підготовки матеріалів до публікації на сторінках сайту. Дякуємо.

 14. Ксенія сказав:

  Пане Володимире, доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи буде відкрито реєстрацію для участі у III етапі олімпіади з фізики? Дякую!

 15. Наталія сказав:

  Доброго дня! Чи буде в цьому році відкрита реєстрація на 3 етап олімпіади? Дитина з поважних причин не може прийняти участь в районній олімпіаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*