Рекомендації щодо виконання завдань

До уваги учасників олімпіади!

 1. Завчасно займіть місце в аудиторії.
 2. За 30 хвилин до початку олімпіади використайте час на підпис свого зошита. Кожен учасник приносить з собою зошит у клітинку для виконання завдань. Підпис має бути на внутрішній частині обкладинки зошита (зразок підпису див. на дошці) і виконаний розбірливим почерком. Вгорі першої сторінки накресліть табличку (див. рисунок):зошит-3
 3. Починайте розв’язування задач з нижньої половини першої сторінки зошита.
 4. Перед тим як виконувати завдання, ознайомтесь з умовами всіх задач. Протягом перших 30 хв. буде надана можливість звернутися з питаннями до голови журі або його заступника щодо змісту завдань.
 5. Під час виконання завдань можна користуватись калькулятором.
 6. Задачі можна розв’язувати в будь-якій послідовності. Зберігайте лише їх номери.
 7. Розв’язок кожної задачі починайте з окремої сторінки.
 8. Не дозволяється записувати розв’язування завдань на обкладинці зошита.
 9. Умови задач не переписуйте.
 10. Не дозволяються будь-які елементи дешифрації роботи (зайві малюнки, особливі позначки тощо). У разі їх наявності роботи не перевіряються.
 11. В якості чернетки використовуйте подвійний аркуш паперу з середини зошита. Чернетки не підписуються і до оцінювання не приймаються.
 12. Якщо не вистачило місця для розв’язку будь-якої задачі й продовження цього розв’язку ви мусили перенести на іншу сторінку, вкажіть на це. Наприклад, «Продовження розв’язку задачі див. на сторінці 9».
 13. Не дозволяється користуватись будь-якими мобільними пристроями. Вони мають бути заховані і відімкнені.
 14. У разі необхідності вийти з аудиторії під час виконання роботи ви маєте залишити у чергового робочий зошит та завдання. Виходити із завданням категорично забороняється!
 15. Якщо є запитання до змісту завдань, запросіть до аудиторії голову журі чи його заступника. Чергові в аудиторії вирішують лише організаційні питання.
 16. Розв’язки задач, результати будуть опубліковані за адресою: phys.ippo.kubg.edu.ua
 17. До участі в експериментальному турі запрошуються лише ті учасники, які набрали відповідну кількість балів. «Прохідний» бал буде визначений журі за результатами теоретичного туру та апеляції. Списки учасників експериментального туру будуть опубліковані на сайті (phys.ippo.kubg.edu.ua) після апеляції.

 Бажаємо успіхів!