Спільна робота

Logo_of_Google_DriveДля взаємодії між курсистами та куратором використовується Диск Google. Диск Google (англ. Google Drive) — це сервіс, створений для роботи зі своїми файлами з будь-якої точки світу. Причому, створивши Google Диск в онлайн, можна користуватися ним як у себе на комп’ютері, так і через браузер з будь-якого комп’ютера. Дуже важливо, що, редагуючи документи в одному місці, автоматично відбувається синхронізація в іншому. Всі сервіси Google Диск абсолютно безкоштовні і доступні. Розроблено варіанти синхронізації між Google Диском і мобільними пристроями. Це дає можливість постійно бути в курсі справ і мати можливість вносити зміни в документи в будь-який зручний час. За допомогою цього сервісу можна не тільки просто зберігати свої документи, але і працювати колективно над загальними текстами, таблицями тощо. Вивчивши всі його можливості, Ви отримуєте відмінний, дуже зручний і корисний інструмент, який допоможе створити власне інформаційно-освітнє середовище і організувати змішане навчання.

Для прикладу, наведемо лише декілька можливостей, які допоможуть вам у вирішенні багатьох проблем, які мають місце у нашій роботі:

1. Зберігаючи документи на Google Диску ми назавжди вирішуємо проблему безпеки нашого комп’ютера. Адже на диску безперервно працює антивірусна програма, яку не треба оновлювати, за неї сплачувати. І головне, забезпечує обмін інформацією без поширення вірусів та інших небезпечних елементів.Google_Drive_desktop

2. Користувачам сервісу надається можливість в онлайн режимі працювати з популярними офісними програмними засобами: Microsoft Word, Excel, Power Point тощо. Крім того, кожний має можливість безкоштовно під’єднати безліч додатків, які є вкрай корисними у організації навчального процесу та під час обміну інформацією.

3. Google Диск це потужний інструмент в організації колективної чи групової форми роботи (проектна діяльність, написання рефератів, обговорення певних питань тощо), адже надає можливості одночасної роботи декількох користувачів над одним документом.

4. Завдяки використанню Google Диск ми можемо бути впевненими, що працюємо з останньою версією документа, де б ми не працювали (чи на стаціонарному комп’ютері, чи на мобільному пристрої).

Для більш швидкого опанування можливостями Google Диск і подальшого впровадження сервісу в процес навчання пропонуємо цикл відео уроків. Сподіваємось, що вони будуть вам корисні.

Створення власного облікового запису на Google 

Вхід на Google Диск

Завантаження документів на Google Диск та збереження їх з Диску на власному комп’ютері