Олімпіади

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади … “учасниками кожного етапу можуть бути лише переможці попереднього етапу” та учні, які заявлені до участі відповідними оргкомітетами. Проте, оргкомітети ІІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії мають багато звернень щодо участі дітей у зазначених олімпіадах поза заявок. Оргкомітети готові розглянути питання участі школярів у ІІІ етапі олімпіад з фізики та астрономії лише у випадку, коли діти мають поважну причину та пройшли реєстрацію на цій сторінці.

Реєстрація учнів, які за рішенням оргкомітетів II етапу не потрапили до заявок на III етап завершена

Увага! Реєстрацію мають пройти лише учні, які не увійшли до заявок 

Розподіл учасників за аудиторіями відповідно до заявок з фізики та реєстрації на сайті:

Фізика 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас

27 коментарів

 1. Иван сказав:

  26.11.2016 буду проведена олімпіада с фізики ,сказали що переможців оголушать тут!Можете допомогти мені знайти їх!)Дякую!

 2. Роман сказав:

  А когда будут ответы на 2 этап олимпиады по физике

 3. Юля сказав:

  Здравствуйте. Скажите,пожалуйста,когда будут известны результаты?

 4. Юлія сказав:

  В умові 4-ї задачі 9-го класу помилка. Згідно наведеного розв’язання задачі, вольтметр повинен бути у другому досліді між точками 2 та 3, а не між 1 та 2, як в умові.
  Якщо ж розв’язувати задачу точно згідно умови, коли вольтметр між точками 1 та 2, вона не має розв’язку.

 5. Надія Кудюкова сказав:

  Чи приймають участь в міській олімпіаді учні 7 кл., які мають призові місця в районній олімпіаді? Дякую.

 6. Світлана сказав:

  А коли буде третій етап?

 7. Вадим сказав:

  Уважаемые жури и организационный комитет. По результатом проведения первого тура олимпиады я набрал 21 бал, что на тот момент было достаточно для прохождения во второй тур. После рассмотрения апелляции других участников олимпиады мой рейтинг изменился и на данный момент я не вхожу в число участников который набрали достаточное количество баллов для прохождения во второй тур. Учитывая, что я не использовал своё право на апелляцию по выше изложенным обстоятельствам хотел бы реализовать его до окончательного принятия решения по допуску участников ко второму туру. Прошу вашего содействия в реализации моего права на участие во втором туре.
  С уважением Швыдкий Вадим.

  • Вадиме, ви пройшли до практичного туру. Апеляція проводиться лише один раз. Скористатись своїм правом на апеляцію ви мали можливість. Додатково лише для вас її ніхто проводити не буде. Дякую.

 8. Андрей сказав:

  Добрый день. Скажите, пожалуйста, почему нельзя зарегистрироваться для участия в олимпиаде по астрономии? Требуется какое-то разрешение.

 9. Игорь сказав:

  Не понятен смысл практического тура если все видят что делают другие:)…

 10. Олена сказав:

  Де наказ про результати ІІІ етапу олімпіади з астрономії?

 11. Вадим сказав:

  Где можно узнать критерии оценивания первого задания?

 12. Вадим сказав:

  Уважаемые члены жюри!

  Ознакомившись с решением задач предоставленных на сайте, я выяснил что моё решение идэнтично с правильным решением но я указал ответ в м/с, а Вы оценивали в единице км/ч. Возможно по этому было принято решение что задача решена не правильно. Прошу пересмотреть моё решение. Буду премного благодарен если вы отправите комментарии по этому вопросу

  С уважением, Швыдкий Вадим!

  • Шановний Вадиме! Радимо звернутись до журі та оргкомітету районної олімпіади. У крайньому разі, до свого учителя фізики. Ми до результатів чи оцінювання робіт не маємо жодного відношення.

 13. Володимир сказав:

  Шановні організтори! Як я зрозумів з графіка проведення ІІІ тура міської олімпіади, в цьому році олімпіада з фізики буде проводитсь в 1 тур? Скільки тоді буде теоретичних та практичних завдань, яка кількість балів за одне завдання?
  Дякую.

  • Шановний, Володимире! Дійсно, схема проведення III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у цьому навчальному році зазнала змін. Більш детально про всі зміни буде повідомлено з часом. Саме зараз триває робота з підготовки матеріалів до публікації на сторінках сайту. Дякуємо.

 14. Ксенія сказав:

  Пане Володимире, доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи буде відкрито реєстрацію для участі у III етапі олімпіади з фізики? Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*