Презентації

presentationЕлектронна презентація являє собою набір слайдів, які можуть містити текст, зображення, аудіоматеріали та відеоролики. Створити її дуже просто, і це не забере у вас багато часу. При цьому електронні презентації позбавлять вас від необхідності малювати кожен раз одні й ті ж схеми на дошці, значно спростять процес проведення занять і допоможуть пробудити інтерес учнів до предмета, підвищать ступінь засвоєння навчального матеріалу за рахунок використання наочних, яскравих, динамічних і демонстраційних прикладів.

Презентації стали виправдано популярним інструментом підтримки виступів у всіх областях діяльності. Володіння їм стає практично обов’язковим для багатьох фахівців, не кажучи вже про учителів та учнів. Таким чином, використання презентацій при веденні занять може не лише допомогти вчителю, а й підготувати його учнів до переходу на новий, двоканальний рівень виступів, незрівнянно більш ефективний ніж просте зачитування доповіді.

У Всесвітній мережі завдяки пошуковим системам можна знайти велику кількість різноманітних навчальних матеріалів із створення презентацій. Перш за все, пропонуємо відвідати сторінку виробника програмного засобу. Також в нагоді може бути цей ресурс (джерело). Ми ж пропонуємо скористатись нашими відео уроками, оскільки намагалися більше зосередитись на практичних речах.

13 коментарів

 1. Шановні відвідувачі сайту! Я буду дуже вдячний за ваші відгуки, пропозиції щодо запропонованих уроків.

 2. Желевская сказав:

  Отличная подборка материала! Доступно!Преподаватель владеет материалом как на компьютере, так и словесно!На любой вопрос есть ответ!Все проблемы школьного учителя- знает!Лекции интересны!

 3. Бондарєв Ігор сказав:

  Дякую за корисні відеоуроки по створенню прнзентацій. Вдалося створити слайд із застосуванням анімації та тригерів. Проте, не можу згупувати об’єкти.
  Дуже цікаво проходять лекції та практичні заняття.

 4. Самулєєва Наталія сказав:

  З цікавістю переглянула відеоуроки з створення презентацій. Узнала багато нового і корисного, що буду використовувати у подальшій роботі. ДЯКУЮ.

 5. Гонгало Віра сказав:

  Вдячна за доступність викладеного матеріалу. На основі переглянутих навчальних відео була створена чудова презентація для дітей 6 року життя на основі методики “4 зайвий”.

 6. Іванчишіна Леся сказав:

  Дуже цікава та змістовна інформація для створення цікавих презентацій, яка була для мене дуже корисною. Ця інформація дасть можливість створювати презентації не лише для дошкільників, а й для вихователів. Дякую.

 7. Бурда Адріана сказав:

  Дуже змістовна та доступна інформація.Навчилася створювати презентації.Дуже дякую.

 8. Людмила Лапіна сказав:

  Ваша інформація дуже корисна. Дякую Вам.

 9. Світлана Постригайло сказав:

  Дуже сподобалась функція тригер. Дуже багато створюю свої презентації, але цією функцією ще не користувалась.
  Дійсно, в початкових класах потрібні інтерактивні форми роботи, а тригер дозволяє втілити бажане у складову уроку.
  Думаю, що після перегляду Ваших відеоуроків, багато хто спробує цю функцію.
  Мені сподобалось. Дуже дякую, за дійсно корисну інформацію.

 10. натлія сказав:

  наша група працювала 29.05.17 – 03.05.17 Всі вчителі , які були присутні на створенні презентації отримали дуже багато нового, цікавого для себе.Вадим Володимирович зарядив усіх таким позитивом, гарним настроєм і вірою в свої сили. Дуже Вам вдячні.

 11. Світлана сказав:

  Шановний Вадим Володимирович! Дякую Вам з цікавий і корисний курс. Все почала “випробовувати” дуже доступно ви пояснили . Мені все сподобалось. Успіхів вам і творчих злетів.

 12. Галина сказав:

  Дуже цікаві і корисні уроки. Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*